Potrzebujesz nowego garnituru? Sprawdź, co jest ważne podczas zakupów!

Garnitur nie jedno ma imię. Jeden jest bardzo oficjalny, inny natomiast sprawdzi się podczas nieformalnych spotkań. O czym musisz pamiętać, aby wybrać model, który będzie idealny?

Garnitury i marynarki męskie na każdą okazję od firmy Garnitury Wujek

Szukasz garnituru, który będzie pasował nie tylko do okazji, ale też odpowiadał Twoim gustom? W naszym sklepie znajdziesz garnitury męskie, garnitury chłopięce i marynarki w różnym stylu.

Oferujemy niezwykle starannie i precyzyjnie wykonane garnitury, które sprawdzą się na takie okazje jak:


Ważna jest okazja

Podstawowe pytanie powinno brzmieć – kiedy będziesz nosić garnitur? Jeżeli szukasz czegoś do pracy, weź pod uwagę proste modele w granatowym lub szarym kolorze. Kiedy natomiast szukasz czegoś na wesele, możesz zastanowić się nad garniturem w kolorze stalowym, niebieskim bądź w kratkę. Pamiętaj przy tym, że jesienią i zimą, a także wieczorami poleca się garnitury ciemne. Z kolei na wydarzenia odbywające się w ciągu dnia, wiosną i jesienią, wybieraj jaśniejsze modele.

Garnitury noszą również dzieci. Przykładem okazji, kiedy będzie on obowiązkowy, jest komunia. To podniosłe wydarzenie, więc należy wybrać prosty krój w stonowanym kolorze. Delikatne zdobienia są również mile widziane. Garnitur dziecięcy w kratkę będzie odpowiedni podczas rodzinnego przyjęcia.

Dopasuj garnitur do sylwetki

Każdy mężczyzna wygląda w garniturze dobrze. Niezależnie od tego, w jakim jest wieku i jaką ma sylwetkę. Ważne jednak, by postawić na ubranie dopasowane, które dobrze się układa. Nieodpowiednia szerokość, długość nogawek i rękawów widoczna jest z daleka. Garnituru nie można pożyczać od kogoś, trzeba dobrać go indywidualnie. Musi być skrojony na miarę, by podkreślał atuty figury i maskował jej mankamenty. Trzeba go przymierzyć i zweryfikować, jak leży z każdej strony. Na tym etapie warto też przyjrzeć się metce i upewnić się, że garnitur jest z dobrego materiału. W końcu ma zapewniać wygodę, ponieważ założysz go nie jeden raz.